Ceník

Rychlost připojení do sítě: 1-150Mbps bezdrátově dle vzdálenosti nebo 100Mbps kabelem.
Celý den můžete neomezeně brouzdat maximální rychlostí - Bez ohledu na stažená data!
(Příklad rychlosti: www.seznam.cz se otevře za 0,1 sekundy)
Příklady zjistíte kliknutím na jednu z následujících položek:
1. 219Kč/měs. neomezený internet 1-150Mbps/s dle kvality signálu
2. 199Kč/měs. Economy internet na požádání. Rychlost a parametry stejné, také bez omezení, pouze musí jít o uživatele, který internet příliš nezatěžuje, nevyžaduje zvýšenou podporu či zapůjčení koncového zařízení zdarma

Cena platí po libovolně dlouhou dobu, kterou si sami určíte. Cena instalace od 0Kč
Pokud stále platíte vyšší částku podle starého ceníku, například částku 250Kč nebo 225Kč, tak máte automaticky o odpovídající procento navýšeny parametry připojení. O nic nepřicházíte. *V závorce jsou uvedeny odpovídající ceny bez DPH pouze pro lepší porovnání s konkurencí.
Vidíte na letáku konkurence podezřele nízké ceny? My vám nabídneme ještě nižší ! V praxi to u konkurence znamená, že se musíte uvázat na určitou dobu a prvních několik měsíců (např 3 až 6) platíte tuto nízkou cenu. Další měsíce (například 24 měsíců) musíte ovšem platit naopak více a nemůžete se odhlásit. Těm uživatelům, kteří preferují tuto konstrukci cen (kterou používá konkurence) se přizpůsobíme a uděláme levnější nabídku. Zavolejte !
Nabízíme i různé slevy, podle toho jak to pomůže ke zkvalitnění či rozšíření naší síte. Pokud například umístíte anténu ven na fasádu domu, nebo na střechu vašeho domu, nebo pokud sami zajistíte kabelový rozvod v domě, tak můžete usmlouvat různé slevy od 5% do 100% na určitou dobu nebo i trvale.
V jiných lokalitách než sídliště Máj, kde není dostatečný počet uživatelů, mohou být ceny vyšší.
U nás se stránky otvírají ve zlomku vteřiny! Můžete sledovat online video i v HD kvalitě. Telefonovat přes internet. Nebo plynule ovládat počítače u vás ve firmě. Poslouchat rádia apod. My neohromujeme zavádějícími či lživými čísly, my jednoduše máme rychlý internet. O tom se můžete zdarma přesvědčit.
Jakou rychlost na co potřebuji? Jaký objem dat vlastně potřebuji stahovat? Pro odpověď klikněte sem.
Poměr UL/DL 1:8-1:16 tj. nehodí se k intenzivnímu sdílení svých dat uložených v počítači
7 dní na zkoušku:0Kč Nadlimitní data:0Kč