Jak internet zdarma vyzkoušet:

Co k tomu potřebuji? Notebook nebo počítač který umí přijímat bezdrátový signál wifi(802.11b/g) nebo ještě lépe s externím přijímačem wifi s podporou WISP(klient)

Zjitěte jestli jste v dosahu naší sítě. Pokrytí zde.

Zavolejte nebo pošlete sms na číslo 737215927 že by jste si radi internet bezplatně vyzkoušeli. Potřebné údaje pro otestování:
  1. Vaše jméno a adresa odkud se budete připojovat
  2. Jméno vyslače na který se chcete připojit. Pokrytí zde.
  3. Fyzická adresa bezdrátového přijímače ve vašem počítači. Postupujte dle následujícího návodu s tím rozdílem, že vyberete bezdrátové připojení.: Zjištění fyzické adresy MAC.
Pokud nevíte jak údaje zjistit, tak vás náš technik navede a pak vám na základě těchto údajů zkušební připojení povolí.
Pak stačí vyhledat naši síť a sami se k ní můžete připojit. V případě, že počítač bude chtít zadat přístupový kód tak zadejte: abcdef7890
A připojení je hotové! Mělo by se zobrazit, že jste připojeni k našemu vysílači.
Návod jak zjistíte fyzickou adresu vaší bezdrátové karty. Postupujte dle následujícího návodu s tím rozdílem, že vyberete bezdrátové připojení.: Zjištění fyzické adresy MAC.
Postup jak se připojit v případě, že internet máte již povolený:

Obrázkový postup - Windows7
Obrázkový postup - WindowsXP a různí výrobci.
Obrázkový postup - Externí příjímač TP-LINK TL-WR543G.

Pokud nejste počítačově zdatní, nebo nemáte bezdrátový přijímač, tak kontaktujte technika, který za zálohu přijímač zapojí a bezplatně zapůjčí po dobu 7 dní. Internet je dostupný zde:Pokrytí

Ideální je použítí externího přijímače umístěného u okna. Externí doporučujeme např. tento:TP-link wr543g Interní, pokud máte počítač blízko okna, doporučujeme Edimax EW7128g s externí anténkou V některých vchodech máme i pokrytí kabelem.
Pokud internet máte pomalý nebo se zasekává, tak to nemusí být problém. Neznamená to, že je pomalá naše síť ! V takovém připadě kontaktujte našeho technika. Vždy existuje několik možností.